SKUPINA APLIKACÍ CRM ESKO

Nabízíme modifikovatelné samostatné varianty systému CRM ESKO - s možností úpravy na přání zákazníka.Veškeré varianty CRM ESKO jsou on-line, vybavené nápovědou a mají středisková řešení. To znamená, že je lze využít pro různá odvětví nebo produkty souběžně.  CRM ESKO je možné implementovat i jako robustní informační systém s rozcestníkem.

Varianty CRM ESKO mají více jak 100 propracovaných funkcí a modulů.

CRM ESKO lze upravit dle přání zákazníka.

CRM ESKO lze provozovat na veškerých zařízeních, která mají připojení k internetu a prohlížeč.

CRM ESKO lze propojit přes API s externími aplikacemi.

CRM ESKO obsahuje vytváření faktur nebo propojení s externím účetnictvím.

CRM ESKO lze vybavit specializovanými uživatelskými perifériemi.

CRM ESKO je mutyjazyčné. Lze implementovat jakékoliv jazyky.

 

Business CRM ESKO

Business CRM ESKO je určeno pro řízení prodeje produktů. U produktů lze nastavit různé rozdílné vlastnosti, které lze měřit a svázat s provizí pro obchodníky. CRM je vybaveno obchodními případy, katalogem produktů a reporty.

Project CRM ESKO

Project CRM ESKO je určeno pro řízení projektů, zdrojů, nákladů a výnosů. Je vybaveno sadou reportů, kvartálním měřením a například HR systémem docházky.

ORDER & STORAGE CRM ESKO

ORDER & STORAGE CRM ESKO je vybaveno pro řízením skladů, prodeje produktů a nákupu materiálu pro výrobu. Dohled nad minimálním množstvím materiálu na skladě a vytváření produktových map (potřebné typy a množství materiálu k objednávce) je v základní výbavě aplikace.

JOB ORDER CRM ESKO

JOB ORDER CRM ESKO je určeno ke zpracování objednávek různých služeb. Je využíváno například pro služby údržby, měření nebo servisních a havarijních zásahů. Je vybaveno automatickými formuláři, výpočty spotřeby materiálu a hodin personálu.

FIT CRM ESKO

FIT CRM ESKO je určeno pro řízení nejen jednoho fitness, ale i celé sítě fitness. V síti mohou být i různí majitelé jednotlivých fitness a sdílet společně klienty a služby. Toto umožňuje například klientům navštěvovat libovolná fitness v síti. Samozřemostí je skladové hospodářství, daňové doklady, rezervační kalendáře nebo mobilní rozhraní pro klienty.