O nás


Společnost VESSA ICT s.r.o. vznikla z činnosti sesterských společností, které podnikaly a podnikají od roku 1999 v oblasti marketingu, telekomunikací, software a obchodu a mají mezi zákazníky klienty jako například Lucent Technologies, AVAYA, T-mobile, GE Capital Bank, O2, ČSOB a další významné zákazníky.

Společnost VESSA ICT s.r.o. se zabývá vývojem a servisem software pro veškeré typy společností od roku 2005. Vedle typických produktů, které vyvíjí na vlastních jádrech, jako jsou například CRM, Help Desk nebo intranetové systémy nabízí i vývoj aplikací dle požadavků zákazníka.

Veškeré tyto aplikace jsou kompletně vyvinuty společností VESSA ICT s.r.o. a neobsahují žádné cizí moduly ani licence. Z tohoto důvodu jsou velmi dobře modifikovatelné i při náročných požadavcích zákazníka. Integrace s jakoukoliv externí aplikací, která integraci umožňuje, je samozřejmostí.

Naše společnost poskytuje komplexní analýzy včetně specifikací, které slouží jako podklady pro vývoj software. Při tvorbě analýz využíváme nejen zkušenosti z oblasti vývoje software, ale i osobní zkušenosti z oblastí obchodu, marketingu, provozu a řízení společností.

Těšíme se na spolupráci

VESSA ICT s.r.o.

IČO: 260 90 295

Společnost VESSA ICT s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 13404.